Raport o Programach Grantowych dla NGO

Cześć,raport

z przyjemnością przedstawiamy Wam NASZ PIERWSZY RAPORT ! Ujęliśmy w nim kilkadziesiąt instytucji, z których można pozyskać fundusze na realizację własnych projektów. Chcemy przekonać Was, że „rynkowa” podaż funduszy dla organizacji pozarządowych w Polsce jest naprawdę duża. Czasami nawet nie trzeba prowadzić organizacji – wystarczy chcieć! My już chcemy, bo wbrew pozorom zdobycie pieniędzy na realizację projektu nie musi stanowić bariery nie do przejścia.

Poniższy raport może pomóc organizacjom pozarządowym w pozyskiwaniu funduszy dla swoich celów statutowych. Chcemy, żeby każda organizacja zrzeszająca twórczych obywateli, mająca ciekawe pomysły na wsparcie swojej lokalnej społeczności, edukacji, kultury miała szansę znaleźć odpowiednie źródło pozyskania funduszy dla realizacji swoich działań.

Pragniemy, aby nasza baza inspirowała nowe, młode organizacje do włączenia się w działania na rzecz dobra publicznego poprzez aktywny fundraising.

Twoja rola: Zastanów się, kto z Twoich znajomych może skorzystać na tym raporcie i udostępnij go tej osobie! To dobry uczynek, który nie wymaga od Ciebie wiele!