Płyta kołysankowa Chóru CMJP2

cmjp2
Znamy świetny chór złożony z młodych ludzi. Dodatkowo łączy ich szacunek dla nauczania Jana Pawła II. Śpiewają razem pod egidą Centrum Myśli Jana Pawła II i pomnażają wiele dobra…bezinteresownie.

Niedawno napracowali się i nagrali płytę z tradycyjnymi polskimi kołysankami dla dzieci, ale śpiewają je a capella i mają naprawdę ciekawe aranżacje. Planując projekt pytaliśmy różnych przechodniów z dziećmi, czy śpiewają kołysanki. Wiecie co? Sami byliśmy zdziwieni, że kołysanki jeszcze goszczą w domach i są tak popularne!
Zależy nam, żeby pokazywać dobre przykłady zaangażowania młodych ludzi i to środowisko właśnie takie jest. W październiku 2015 r. ruszyliśmy z akcją crowdfundingową, w ramach której zebraliśmy ponad 21 tys. zł. Do tego udało nam się pozyskać sponsorów na kwotę dodatkowych 10 tys. zł. Z takim budżetem udało nam się wydać 3000 płyt CD i dostarczyć dodatkowe nagrody zakupione przez crowdfunding. Dodatkowo nadwyżkę pieniężną przekazaliśmy w całości do dyspozycji Chóru CMJP2.  Płyty niebawem znajdą się w sprzedaży Centrum Myśli Jana Pawła II.

Wspaniałe w tym projekcie są nie tylko jego efekty w postaci płyt. Projekt ten w całości jest autorstwa Adrianny Kucharskiej – chórzystki, która postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przy naszym wsparciu wydać płytę. Jeżeli jesteście ciekawi jej wrażeń, napiszcie do niej na a.kucharska(at)kapitalmlodych.pl. Chętnie Wam opowie, jak się z nami współpracuje.

Strona projektu: www.dobrejnocy.eu 

Zostań z nami w kontakcie zapisując się na newsletter poniżej – wtedy na pewno nie przeoczysz rozwoju kolejnych projektów;)