Misja


Naszą misją jest wsparcie młodych ludzi w rozwoju naukowym, zawodowym i duchowym. Jesteśmy młodzi i dobrze znamy dzisiejsze problemy młodzieży na tych płaszczyznach. Dlatego dajemy młodzieży szanse sprawdzenia się w działaniu i rozwinięcia drzemiącego w niej kapitału.

Powstaliśmy, bo…

chcemy mieć narzędzia do zmiany otoczenia – tego materialnego i społecznego. Fundację Kapitał Młodych powołaliśmy jako grupa młodych ambitnych ludzi, wywodzących się ze środowisk patriotycznych i chrześcijańskich. Zaczynaliśmy osobno organizując różne wydarzenia – cykle spotkań dyskusyjnych, debaty szkolne, akcje charytatywne, koncerty czy imprezy rozrywkowe. Jednak siła tkwi we wspólnym działaniu, w dążeniu do wspólnego celu. Dla nas tym celem jest inspirowanie młodzieży, prezentowanie właściwych postaw odpowiedzialności i kreatywności. Możliwe jest to tylko w systematycznym działaniu. Dlatego pod koniec 2013 roku usystematyzowaliśmy nasze działania.

Od tego czasu współpracujemy z różnymi organizacjami pozarządowymi i osobami fizycznymi, realizujemy projekty o zasięgu międzynarodowym, ale pamiętamy o sprawach lokalnych, które najbardziej nas interesują.

Budujemy relacje

Łączymy młodych ludzi podobnie myślących.

Dajemy narzędzia

Do zmieniania świata zaczynając od swojego środowiska.

w

Uczymy postaw

Inspirujemy, uczymy właściwych postaw oraz odpowiedzialności.

Poznaj nas

To my. Jeszcze młodzi, niektórzy nadal (…) na studiach, bo człowiek uczy się całe życie. Dzięki temu nasze działania trafiają w problemy młodzieży. Świeżość spojrzenia oraz znajomość języka i stylu komunikacji młodego pokolenia stanowi dla nas cenny atut i szansę na faktyczne zmiany.

Maksymilian Lubański

Maksymilian Lubański

Prezes Zarządu

Jest  studentem Collegium Civitas na kierunku Marketing, Reklama i Nowe Media. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY.

Więcej >>

Wojciech Broniatowski

Wojciech Broniatowski

Sekretarz Zarządu

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców.

Więcej >>

Mateusz Domeracki

Mateusz Domeracki

Specjalista ds. IT

Nasz spec od IT i zadań specjalnych. Młody magik, dzięki któremu na tej stronie wyświetla się nie tylko numer konta.

Więcej >>

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.

Więcej >>

beneficjentów naszych projektów

lata działalności

Pomysłów na minutę

średnia wieku naszego zespołu

Fundacja Kapitał Młodych

Adres:
ul. Nawigatorów 5,
04-628 Warszawa

Email: zarzad(at)kapitalmlodych.pl

KRS: 0000485533
NIP: 5322047062
REGON: 146973749

Nr rachunku: BZWBK 31 1090 1056 0000 0001 2245 0832

7 + 13 =