Misja


Naszą misją jest wsparcie młodych ludzi w rozwoju naukowym, zawodowym i duchowym. Jesteśmy młodzi i dobrze znamy dzisiejsze problemy młodzieży na tych płaszczyznach. Dlatego dajemy młodzieży szanse sprawdzenia się w działaniu i rozwinięcia drzemiącego w niej kapitału.

beneficjentów naszych projektów

lat działalności

Pomysłów na minutę

średnia wieku naszego zespołu

Wesprzyj nas

Ale świadomie.

  • sprawdź nasze projekty – przekonasz się, że nie próżnujemy,
  • poznaj nasz zespół – to młodzi, ambitni ludzie,
  • sprawdź dokumenty – nie mamy nic do ukrycia,
  • wesprzyj nas stałą darowizną – dzięki niej możemy działać.

Wierzymy, że mimo upływu lat istota młodości pozostaje ta sama. Tak jak młode drzewo wypuszcza korzenie, by ugruntować swój byt,  tak młodzi ludzie muszą dziś znajdować silne podstawy, w których będą mogli się na stałe zakorzenić poglądowo, duchowo i zawodowo. Chcemy pomóc młodym ludziom wzrastać każdego dnia.

Wiemy,  jak dotrzeć do naszych rówieśników. Znamy problemy naszej grupy społecznej i widzimy je z tej samej perspektywy.  Wesprzyj nasze prace. Dzięki tym środkom będziemy w stanie poszerzać działalność i wspierać kolejne młode osoby. Dziękujemy za każdą wpłatę.

Wesprzeć działania Fundacji Kapitał Młodch możesz wpłatą na konto:

31 1090 1056 0000 0001 2245 0832

Fundacja Kapitał Młodch

ul. Nawigatorów 5, 04-628 Warszawa

Tytułem darowizny na cele statutowe fundacji.

Poznaj nas

To my. Jeszcze młodzi, niektórzy nadal (…) na studiach, bo człowiek uczy się całe życie. Dzięki temu nasze działania trafiają w problemy młodzieży. Świeżość spojrzenia oraz znajomość języka i stylu komunikacji młodego pokolenia stanowi dla nas cenny atut i szansę na faktyczne zmiany.

Maksymilian Lubański

Maksymilian Lubański

Prezes Zarządu

Jest  studentem na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY.

Więcej >>

Wojciech Broniatowski

Wojciech Broniatowski

Sekretarz Zarządu

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców.

Więcej >>

Ada Kucharska

Ada Kucharska

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Nam nie wypada rozmawiać o pieniądzach – jej wypada i od marca jest naszym fundacyjnym specjalistą ds. pozyskiwania funduszy.

Więcej >>

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.

Więcej >>

Fundacja Kapitał Młodych

Adres:
ul. Nawigatorów 5,
04-628 Warszawa

Email: zarzad(at)kapitalmlodych.pl

KRS: 0000485533
NIP: 5322047062
REGON: 146973749

Nr rachunku: BZWBK 31 1090 1056 0000 0001 2245 0832

2 + 10 =