Maksymilian Lubański

Jest  studentem na Collegium Civitas na kierunku Marketing, Reklama i Nowe Media. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY. Na codzień pracuje w mediach i spotyka bardzo różnych ludzi, ale dobrze wie, jak sprzedać informację. Współpracownicy go kochają, bo potrafi zjednać sobie ludzi w każdym wieku.  Działa na rzecz Kresów  Polski w fundacji Polacy Polakom, organizator kursu samoobrony dla młodzieży.

Jego osobistym celem w działaniach Fundacji Kapitał Młodych jest wspieranie niekonwencjonalnych pomysłów,  poszerzanie standardowego procesu edukacji o rozwój kreatywnego myślenia i wspieranie sportu, jako zdrowego trybu życia oraz budowania umiejętności rywalizacji i zastosowania ich w biznesie.

Pozostali członkowie fundacji

Wojtek Broniatowski

Wojtek Broniatowski

Sekretarz Zarządu

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców.

Ada Kucharska

Ada Kucharska

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Nam nie wypada rozmawiać o pieniądzach – jej wypada i od marca jest naszym fundacyjnym specjalistą ds. pozyskiwania funduszy.

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.