Ada Kucharska

Nam nie wypada rozmawiać o pieniądzach – jej wypada i od marca jest naszym fundacyjnym specjalistą ds. pozyskiwania funduszy. W trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim wyjechała do Francji, aby w ramach programu „Au pair” sprawdzić, czy Francuzi naprawdę jedzą ślimaki i noszą berety. Działa nieszablonowo, skrupulatnie liczy każdy grosz (spróbujcie przeżyć na emigracji!) i potrafi znaleźć wspólny język z każdym człowiekiem na ziemi.
Praca w Fundacji rozwija ją na wielu polach oraz pozwala zdobyć praktyczne doświadczenie. Dzięki temu Ada uczy się planowania, pracy w zespole, zarządzania własnym projektem wydania płyty i pozyskiwaniem środków na jego realizację.

W wolnym czasie śpiewa w chórze, odkrywa siebie i innych podczas rozmów przy dobrej kawie, planuje kolejną wyprawę do Bretanii, pichci w kuchni ciasta i ciasteczka oraz poznaje wszystko, co francuskie.

Ulubione francuskie powiedzonko: „N’importe quoi!”

Ada koordynuje projekt wydania płyty kołysankowej chóru CMJP2, a zrobiła już z nami raport o tym, jak znaleźć pieniądze.

Projekty z Adą skończyliśmy i cieszymy się obserwując jak śmiga teraz po Paryżu i innych fantastycznych miejscach.

Pozostali członkowie fundacji

Maksymilian Lubański

Maksymilian Lubański

Prezes Zarządu

Jest  studentem na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY.

Wojtek Broniatowski

Wojtek Broniatowski

Sekretarz Zarządu

 

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców.

 

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.