Wojtek Broniatowski

 

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. Swoje interdyscyplinarne doświadczenie w bankowości (KreditBank, Luksemburg), mediach (Radio Warszawa) i prawie (SKN Ex Ante) wykorzystuje do dynamicznej animacji młodzieży i zgłębiania jej potencjału. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców. Koordynator programu akceleracyjnego WAW.ac, pracownik OIRP w Warszawie, stypendysta rektora ALK, Fundacji Koźmińskich oraz Fundacji Orange. Nieugięcie poszukuje dodatkowej godziny w dobie, a „niemożliwe” zjada na śniadanie.

Przez Fundację chce wspierać młodych ludzi w drodze do wielkości ucząc przedsiębiorczości, organizacji, zarządzania projektami i bycia jednorożcem.

Pozostali członkowie fundacji

Maksymilian Lubański

Maksymilian Lubański

Prezes Zarządu

Jest  studentem na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY.

Ada Kucharska

Ada Kucharska

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Nam nie wypada rozmawiać o pieniądzach – jej wypada i od marca jest naszym fundacyjnym specjalistą ds. pozyskiwania funduszy.

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.