Mateusz Domeracki

 

Absolwent Politechniki Warszawskiej – Wydziału Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, aktualnie student informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Jest odpowiedzialny za wsparcie fundacji w zakresie IT. Ze swoim doświadczeniem w zarządzaniu projektami z niecierpliwością czeka na nowe kamienie milowe.

Dzięki Fundacji mógł rozpocząć proces zmiany branży w jakiej dotychczas pracował. Poprzez nowe projekty stale może się rozwijać i zdobywać doświadczenie w obranym kierunku. W wolnym czasie lubi pływać, ładując przy tym baterie do nowych wyzwań.

Mateusz tworzy dla Fundacji kosmiczne aplikacje i robi to, czego się nie da. #będziePanzadowolony
 

Pozostali członkowie fundacji

Maksymilian Lubański

Maksymilian Lubański

Prezes Zarządu

Jest  studentem na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY.

Wojtek Broniatowski

Wojtek Broniatowski

Sekretarz Zarządu

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców. 

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.