Ada Kucharska

Nam nie wypada rozmawiać o pieniądzach – jej wypada i od marca jest naszym fundacyjnym specjalistą ds. pozyskiwania funduszy. W trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim wyjechała do Francji, aby w ramach programu „Au pair” sprawdzić, czy Francuzi naprawdę jedzą ślimaki i noszą berety. Działa nieszablonowo, skrupulatnie liczy każdy grosz (spróbujcie przeżyć na emigracji!) i potrafi znaleźć wspólny język z każdym człowiekiem na ziemi.
Praca w Fundacji rozwija ją na wielu polach oraz pozwala zdobyć praktyczne doświadczenie. Dzięki temu Ada uczy się planowania, pracy w zespole, zarządzania własnym projektem wydania płyty i pozyskiwaniem środków na jego realizację.

W wolnym czasie śpiewa w chórze, odkrywa siebie i innych podczas rozmów przy dobrej kawie, planuje kolejną wyprawę do Bretanii, pichci w kuchni ciasta i ciasteczka oraz poznaje wszystko, co francuskie.

Ulubione francuskie powiedzonko: „N’importe quoi!”

Ada koordynuje projekt wydania płyty kołysankowej chóru CMJP2, a zrobiła już z nami raport o tym, jak znaleźć pieniądze.

Kontakt: a.kucharska@kapitalmlodych.pl 


Pozostali członkowie fundacji


Maksymilian Lubański

Maksymilian Lubański

Prezes Zarządu

Jest  studentem na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 2008r. pracownik Senatu RP, zawodowo interesuje się lotnictwem, współorganizator spotkań dla młodych z cyklu OTWÓRZmy OCZY.

Wojtek Broniatowski

Wojtek Broniatowski

Sekretarz Zarządu

 

Absolwent Zarządzania ALK i błyskotliwy lider, który zrobi wszystko, by wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W „wolnych chwilach” szkoli (i uczy się od) najlepszych polskich naukowców.

 

Kasia Broniatowska

Kasia Broniatowska

specjalista ds. promocji i wolontariatu

Jest absolwentką socjologii, która nie potrafi nie myśleć o ludziach. Pracowała przy różnych inicjatywach społecznych (m.in Caritas, PoKolędzie) i ciągle szuka kolejnych.